O nás

Značka Uzliana vznikla pretože tvoríme s láskou, pretože milujeme tvoriť, milujeme ručné práce, dizajn, krásu, život, deti a milujeme makramé. Baví nás to všetko spájať a tvoriť pre vás jedinečné dekorácie aj praktické doplnky, ktoré zútulnia každý interiér.

Pri našej práci používame techniku viazania uzlov, makramé. Táto technika nám učarovala, pretože je krásna, originálna a zároveň veľmi univerzálna. Jej história siaha až do 13. storočia a v súčasnosti sa stáva veľmi populárnou ako v dizajne tak aj v móde.

IMG_0147jpg

Keďže sa snažíme žiť a tvoriť s ohľadom na životné prostredie, používame špagát vyrobený zo 100% recyklovanej bavlny, ktorý je zo starého oblečenia. Snažíme sa využívať hlavne zbytkové drevo a materiály zo starých dekorácii či svetrov, používať prírodné materiály a baliť ekologicky.

IMG_0140jpg

Našim cieľom je ponúkať originálne, krásne, ale aj praktické a hlavne kvalitné výrobky. Neustále našu ponuku rozširujeme o nové veci a nové nápady. Zároveň vám radi vyrobíme akékoľvek makramé predmety na mieru.

Uzliana výrobky sa tvoria ručne, s láskou a v domácej atmosfére, kde veselo asistujú detičky a domáci miláčikovia. Do každého kúsku vkladáme srdce a sme veľmi potešeni a vďační za vaše pozitívne ohlasy a vašu priazeň.

IMG_0159jpg

S láskou, Uzliana