Romantická boho svadba

Romantická boho svadba

Svadobná sezóna je v plnom prúde a my sme vždy nadšení všetkými svadobnými fotkami, novými inšpiráciami a nápadmi. Tento rok sú veľmi trendy svadby v romantickom a prírodnom boho štýle. A my sme sa do tohoto štýlu zamilovali až po uši! Je totiž nesmierne jemný a prirodzený a zároveň slávnostný a očarujúci. A tak sme sa pustili do práce a pripravili makramé svadobnú kolekciu. 

Hoci svadba trvá iba jedeň deň, je to deň nesmierne významný, jeden z najkrajších, a preto záleží na každom detaile. Každý človek, každý úsmev, ale aj každá kvetina, ozdoba či svietnik hrá svoju rolu a vytvára nezabudnuteľnú chvílu a spomienku.

Makramé svadobné čelenky a závoje sú jemnou a očarujúcou alternatívou ku klasickým závojom. Nádherne sa hodia na prirodzene rozpustené vlasy a ľahko sa dajú zakomponovať aj do náročnejších účesov. 

Svadobná kytica je tak nádherná a dôležitá súčasť nevesty, že si predsa zaslúži vlastné šaty. A nie obyčajné. Musia byť dostatočne krásne, dostatočne romantické a musia laďiť s kvetmi aj nevestou. To presne spĺňajú makramé šaty na kytice. 

A aby atmosféra na svadbe bola čo najromantickejšia, potrebujete čo najviac kvetov. Ak k tomu pridáte jemné a prirodzené makramé ozdoby na stoličky, vázičky a svietniky, prípadne závesné dekorácie, vznikne čistá dokonalosť. 

 

Vyšperkujte si aj vy váš výnimočný deň do dokonalosti s našimi makramé doplnkami a dekoráciami, ktoré sú vyrobené z príjemného špagátu zo 100% recyklovanej bavlny. Všetky produkty z našej novej svadobnej kolekcie nájdete v našom Uzliana obchodíku.